+90 324 326 53 43
Eskiz Gayrimenkul
image
KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
PROFESYONEL HİZMET
GÜVEN VE SAYGI
DÜRÜSTLÜK
GELİŞİMCİLİK

FİRMAMIZ 2003 TARİHİNDEN BU YANA MERSİN DE GAYRİMENKUL ALIM,SATIM,KİRALAMA,MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİNİ KESİNTİSİZ OLARAK SÜRDÜRMEKTEDİR. GAYRİMENKULUN ALIMINDA, SATIMINDA VE KİRALANMASINDA REEL DEĞERLER ÜZERİNDEN PAZARLAMA YAPILMASI VAZGEÇİLMEZ İLKELERİMİZDEN BİRİSİDİR.

ESKİZ GAYRİMENKUL PAZARLAMASINI YAPTIĞI GAYRİMENKULLERİN SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI HUKUKSAL OLAYLARIN ÇÖZÜMLENMESİNDE PARANIN YATIRIM OLARAK GAYRİMENKULDE DEĞERLENMESİNDE VE İHTİYACA UYGUN GAYRİMENKULLERİN BULUNMASINDA YILLARIN BİLGİ VE DENEYİ İLE YASAL VE ULUSAL ANLAMDA HİZMETLER SUNMAKTADIR.

EVİNİZİ,İŞYERİNİZİ,ARSANIZI GERÇEK DEĞERİNDE SATMAK YADA KİRAYA VERMEKMİ İSTİYORSUNUZ?
ESKİZ GAYRİMENKUL GÜVENCESİ İLE TANIŞMANIZ İÇİN ELİNİZDEKİ GAYRİMENKULU KAYITLARIMIZA EKLEMENİZ YETERLİDİR.
MÜŞTERİLERİMİZE OLASI EN DOĞRU EMLAK SEÇENEKLERİNİ SUNARAK, SADECE SATIŞ VEYA KİRALAMA AŞAMASINDA DEĞİL EMLAKTA GEÇİRİLEN HER GÜNÜN MEMNUNİYET İÇERİSİNDE GEÇMESİNİ SAĞLAMAK.
MÜŞTERİLERİMİZE HIZLI, TUTARLI VE GÜVENİLİR HİZMET VERMEK.
SEKTÖRÜN YENİLİKLERİNİ YAKINDAN TAKİP ETMEK VE TÜM GELİŞMELERDEN MÜŞTERİLERİMİZİN FAYDALANMASINI SAĞLAMAK.
REKLAMLARA, TABELALARA, DUYURULARA İHTİYAÇ DUYMADAN, TÜM MÜŞTERİLERİMİZİ OLUMLU REFERANSLARIMIZ İLE KAZANMAK.
TÜM SEKTÖRLERİN DİNAMİĞİNİN YARATICILIK VE YAKLAŞIM FARKI OLDUĞU İNANCINDAYIZ. SEKTÖRLERİN GELİŞİMİNİ SAĞLAYAN ÖNCÜLERİ DİĞERLERİNDEN FARKLI YAPAN UNSURUN, YENİLİKÇİLİK, VİZYON FARKI VE MÜŞTERİ ODAKLILIK OLDUĞUNA İNANIYORUZ. BİZLERE GÖRE HER FİRMA KÜÇÜK VEYA BÜYÜK SEKTÖRÜNE BİRŞEYLER KATMALIDIR.
BİZLERE GÖRE, FAZLASINI ALMAK İÇİN ÇOK DAHA FAZLASINI VERMEK GEREKLİDİR. DAHA FAZLASINI ANCAK DAHA İYİSİNİ SUNABİLDİĞİNİZDE HAKEDERSİNİZ. BU FELSEFEYLE ALTYAPIMIZI VE HİZMETLERİMİZİ HER GEÇEN GÜN GELİŞTİRMEKTE VE SEKTÖRÜN YENİLİKÇİ YÜZÜ OLMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ.
EMLAK SEKTÖRÜNÜN GENEL NİTELİĞİNİN GELİŞİMİ İÇİN, SİTEMİZ GİBİ DİĞER TÜM SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİN DE ÇABASI VE SİNERJİSİ GEREKLİDİR. ANCAK MÜKEMMELLİYETÇİLİĞE İNANAN FİRMAMIZ TEK BAŞINA DAHİ OLSA BU YENİLİKÇİ VİZYONUNDAN KOPMAYACAKTIR.